Forteca, a Bitdefender. Co oferujemy?

Licencja dopasowana do Twoich potrzeb

– dużo opcji i pakietów to niezły labirynt, my go znamy jak własną kieszeń.

Profesjonalne wsparcie techniczne

– testy, wdrożenie, szkolenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania licencji.

Gwarancja najniższej ceny

– dobierz i przetestuj z nami BitDefendera - wynegocjujemy dla Ciebie cenę, której nikt nie przebije.

Audyt polityki AV

– korzystasz już z BitDefendera? Przejdź pod opiekę Fortecy, jako powitalny podarunek dostaniesz za darmo audyt konfiguracji i realizowanych działań (koszt audytu to 2000 pln netto).

Zalety ochrony Bitdefender

Dobre rozwiązanie

– łączące tradycyjne podejście sygnaturowe z uczeniem maszynowym i analizą behawioralną.

Lider skuteczności

– lider skuteczności wykrywania wśród tradycyjnych AV.

Alternatywa

– najciekawsza alternatywa dla Eseta.

Ochrona środowiska

– fizycznego, wirtualnego i chmury.

Przez lata Bitdefender zadowalał się pozycją na tylnym siedzeniu. Swój silnik sprzedawał jako OEM. Wiele marek znacznie lepiej rozpoznawalnych święciło sukcesy właśnie dzięki temu silnikowi. To również jeden z producentów, który jako pierwszy zrozumiał, że dni strategii ochrony opartej o sygnatury są już policzone. BitDefenderem postanowił rozwijać swoje produkty w kierunku analizy behawioralnej, uczenia maszynowego czy EDR mający rozpoznawać złożone i zaawansowane ataki. Od ładnych już kilku lat BitDefender buduje własną markę – rozwijając równolegle tradycyjną analizę sygnaturową i mechanizmy mające zapewnić skuteczną ochronę przed coraz bardziej zmasowanymi a jednocześnie zaawansowanymi zagrożeniami.

BitDefender pod względem skuteczności walczy jak równy z równym z rozwiązaniami firm takich jak Symantec, czy Trend Micro. To obecnie chyba najbardziej niedoceniane rozwiązanie na rynku antywirusów. Dla użytkowników to korzystna wiadomość – mogą mieć naprawdę dobre rozwiązanie za cenę niższą niż produkty lepiej znane, ale oferujące wyraźnie niższy poziom ochrony. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czy to już pora na przesiadkę na antywirusa nowej generacji (Advanced Thread Protection) – Bitdefender to rozwiązanie dla Ciebie – jedną silną nogą stoi w świecie sygnatur, przekładając jednocześnie stopniowo ciężar ochrony na druga nogę – NGA

Nagrody

AV Comparatives, AV Test, VB100%, Forrester – BitDefender nie boi się testów – niezależnie od przyjętej metodologii testów I porównań wypada w nich za każdym razem bardzo dobrze.