Czerwiec 7, 2016

Forteca

Zespół

Firma to ludzie.
W Fortecy ludzie są wyjątkowi.
Pasja, doświadczenie zaangażowanie – to nasze wspólne cechy.
Kto zacznie z nami współpracę, nie marnuje czasu na innych, bo wie, że w obszarze bezpieczeństwa IT ma zaufanego partnera.
My po prostu lubimy to co robimy. Reszta to tylko naturalne tego konsekwencje.

 

Partnerzy

Każda firma, która z nami współpracuje to nasz Partner.

Niezależnie czy dostarcza nam rozwiązania, czy to my świadczymy usługi.
Z Partnerem gra się do tej samej bramki, Partnerowi się ufa.
Nasi Partnerzy zawsze mogą na nas liczyć.

Partnerzy Technologiczni

nasi dostawcy. Oferujemy wyłącznie sprawdzone przez nas samych „w boju” rozwiązania. Znamy je doskonale i jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami. Dzięki temu możemy doradzić jakie rozwiązanie, w konkretnej sytuacji, sprawdzi się optymalnie. Służymy pełnym wsparciem w czasie testów, implementacji i przez cały okres korzystania.

Partnerzy Handlowi – wspieramy inne firmy IT w obsłudze ich klientów.
Jeśli chcesz zostać naszym Partnerem skontaktuj się  z nami.
Pełne wsparcie techniczne i handlowe, najlepsze ceny, lojalność  i zaufanie.

Klienci – z wielu projektów jesteśmy dumni, z każdego mamy masę satysfakcji, ale o żadnym nie piśniemy słówka – kwestia bezpieczeństwa. Jeśli chcesz naszych referencji, powiedz z jakiego regionu, lub branży. Skontaktujemy się z naszymi klientami i zapytamy o zgodę na wymianę informacji. Potem będziesz mógł porozmawiać bez naszego pośrednictwa – otwarcie i szczerze.

 

Rozwiązania

  • Wyłącznie sprawdzoneskuteczne i wygodne – bo narzędzia takie właśnie mają być.
  • Najwyższe kompetencje – wybór, testy, wdrożenie, wsparcie techniczne – jesteśmy z Tobą, możesz na nas liczyć, bo znamy te rozwiązania jak własną kieszeń.
  • Najlepsze ceny – dzięki doskonałym relacją z naszymi dostawcami możemy zaoferować Ci wyjątkowe ceny. Dzięki temu pomożemy Ci wycisnąć jeszcze więcej z dostępnego budżetu.
  • Komfort współpracy – bierzemy na siebie wszystkie istotne drobiazgi – pamiętamy o wygasających licencjach i serwisach, informujemy o updatach. Ty spokojnie zajmij się swoją pracą.