Forteca to sprawdzony partner Fortinet

Optymalnie dobrane rozwiązanie

– Szukasz po prostu dobrego UTM’a, a może chcesz w pełni skorzystać z potencjału koncepcji zintegrowanego bezpieczeństwa – Security Fabric? Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie aby pomóc wybrać Ci optymalne rozwiązanie.

Jesteśmy z Tobą

Doskonale wiemy, że wybór rozwiązania to dopiero pierwszy krok. Wdrożenie pozwalające w pełni wykorzystać potencjał kupionych narzędzi. Szkolenie dające pewność, że będziesz mógł sprawnie nim zażądzać. Wsparcie techniczne w podbramkowych sytuacjiach – Prawdziwego partnera poznaje się w biedzie, w Fortecy doskonale o tym wiemy – możesz na nas.

Wsparcie techniczne w codziennej pracy

– zapewniamy pełne wsparcie techniczne urządzeń kupionych w Fortecy. Od telefonicznych i mailowych  konsultacji, zdalną pomoc, do wizyt serwisowych u naszych klientów.

Profesjonalne wsparcie techniczne

– testy, wdrożenie, szkolenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania licencji.

Firma Fortinet doskonale rozumie, że pojedyncze rozwiązanie, choćby najlepsze na świecie, nie pozwoli na zapewnienie bezpieczeństwa sieci i przetwarzanych danych.
Tylko spójny system może zapewnić realne bezpieczeństwo. Dlatego Fortinet stworzył Security Fabric – kompleksowe środowisko, w którym poszczególne elementy współpracują wspierając się nawzajem. Firewall, Email Gateway, Endpoiunt Preotecion, SIEM, aktywne urządzenia sieciowe. W każdej kategorii znajdzie się być może na rynku lepszy produkt. Jednak efekt synergii wynikający z współpracy urządzeń Security Fabric powoduje, że jako system nie ma on sobie równych.

O firmie

Security Fabric

Najważniejsze produkty Fortinet

Fortigate

Fortigate – doskonały UTM – wdraża się szybko i sprawnie

Fortimail

Fortimail – zaawansowana i skuteczna antyspamowa brama pocztowa, mogąca jednocześnie pełnić rolę serwera pocztowego

FortiAnalyzer

FortiAnalyzer – pogłębiona analiza i korelacja zdarzeń

FortiClient

FortiClient – ochrona hostów