Zapraszamy do kontaktu: tel. +48 579 647 639 lub kontakt@fortecait.pl

 Z przyjemnością zapraszamy na najciekawsze spotkanie IT w Polsce:Dell Technology Forum 2019  

To wydarzenie, którego nawet najbardziej zapracowany admin czy szef IT nie może odpuścić.

W jednym miejscu znajdziesz rozwiązania swoich dzisiejszych problemów i odpowiedzi na pytanie co czeka nas w bliższej i dalszej przyszłości.
Spotkasz najlepszych specjalistów z całego kraju. Dowiesz się jak #Allegro, CD Projekt czy Telefonika przekształciły IT z kosztownych narzędzi w zyskowny napęd wyznaczający przyszły rozwój swoich organizacji.
Na 5 scenach w czasie 43 sesji dostaniesz solidną dawkę konkretnej wiedzy.
Jeśli w międzyczasie będziesz potrzebował złapać oddech – będziemy na Ciebie czekali w naszym zacisznym kąciku. Z naszym ulubionym dystrybutorem – Ingram Micro Poland jako Partnerzy Premium Plus, będziemy mieli kącik dobrze widoczny 😉
Niezależnie, czy odpowiadasz za IT w instytucji państwowej, w niewielkiej rodzinnej firmie, czy wielkiej korporacji – znajdziesz w agendzie co najmniej kilka sesji idealnie wpisujących się w Twoje potrzeby.

Czy będą ciastka? 🍪🍪🍪
No pewnie! Ale tylko dla wtajemniczonych 😉
Śledź nas na LinkedIn i Facebook – będziemy wrzucali tam szczegóły dotyczące imprezy. Pojawi się też hasło otwierające „Ciasteczkowy Sezam”.
Na koniec konferencji czekać będzie jeszcze najlepszy Street Food z całego świata. Będzie okazja spróbować smaków Europy, Ameryki i Azji, a wszystko przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie.

10 października 2019 r.

Nowa lokalizacja
Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

https://www.youtube.com/watch?v=ALwxk4raUgk