Zapraszamy do kontaktu: tel. +48 579 647 639 lub kontakt@fortecait.pl

Dell technologies Forum 10 października 2019

szczególnie polecamy 2 prezentacje

W tradycyjnym podejściu do kopii zapasowej musimy:
• Zaprojektować nasz system
• Wdrożyć nasz system
• Utrzymywać nasz system
Odpowiedni projekt jest bardzo ważny. Jeśli obniżymy koszty, może się okazać, że będziemy mieli za mało zasobów dla serwera backupu, sieci, puli deduplikacji a to wpłynie na wydajność.Nasze rozwiązanie będzie działać niestabilnie, a w najgorszym wypadku utracimy dane.
Po fazie projektu przechodzimy do wdrożenia. Wdrożenie zabiera nam tygodnie, czasem miesiące, musimy przygotować system operacyjny, wirtualizację, sieć.
Utrzymanie, systemu, weryfikacja poprawności kopii zapasowej, czy odtwarzanie nie należy do rzeczy, które da się szybko wykonać.
Czy naprawdę musimy osobiście odpowiadać za poprawny projekt / wdrożenie i dalsze utrzymanie?
Czy istnieje inne podejście?

Wraz z rozwojem Internetu Rzeczy, mamy do czynienia z ogromnym wzrostem ilości gromadzonych danych. Głównym wyzwaniem jest
1️⃣ szybkość przetwarzania danych,oraz
2️⃣zapewnianie bezpieczeństwa im.
Jeśli rozważacie migrację Data center
 części, bądź całościowo.
Zapraszamy na prezentację Filipa Klaty oraz Roberta Domnagały.
Dowiemy się w niej jak z głową zaplanować taką migrację, by nie stać się zakładnikiem jednej technologi i chmury – a to wszystko dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Cloud – połączenia w pełni zautomatyzowanej infrastruktury z warstwą Cloud Management Platform, za pomocą której można zarządzać środowiskami chmury prywatnej, publicznej i lokalizacjami brzegowymi.

 Internet Rzeczy 

Już 10 października odbędzie się kolejna edycja Dell Technologies Forum! W zeszłym roku odwiedziło Forum ponad 2000 profesjonalistów IT, dla których przygotowaliśmy kilkadziesiąt warsztatów w pięciu blokach tematycznych

Podczas tegorocznej edycji Dell Technologies Forum:




Poznasz wyniki wyjątkowego programu Future Thinkers, podczas którego - wspólnie z naszymi klientami - przeanalizowaliśmy najważniejsze trendy i zjawiska, wpływające nie tylko na nasze organizacje, ale także na codzienne życie.

"Posłuchasz o najciekawszych case studies w naszym portfolio: przedstawimy najbardziej innowacyjne i efektywne biznesowo rozwiązania wdrożone u klientów - liderów transformacji cyfrowej zarówno w Polsce, jak i na świecie.
Zobaczysz, jak ewoluują technologie, i które z nich najmocniej wpłyną na nasze życie, pracę oraz ekonomię w ciągu najbliższych dziesięciu lat.
Wymienisz się doświadczeniami z profesjonalistami i ekspertami IT, co pozwoli szybciej wprowadzić Twoją firmę w erę prawdziwej transformacji