Forteca to wyjątkowa drużyna

Pasja

IT to nasza pasja. My po prostu lubimy to co robimy i wiemy jak to robić dobrze. Reszta to tylko naturalne tego konsekwencje.

Zaangażowanie

Możesz zawsze liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Liczymy na długoletnią współpracę z Tobą i zrobimy wszystko, żebyś widział w nas wartościowego Partnera.

Zaufanie

Bardzo ważne jest dla nas zaufanie naszych Klientów. Wspieramy setki firm i instytucji z całej Polski i niemal każdej branży. Bezpośrednio od naszych Klientów możesz dowiedzieć się jak się z nami pracuje. Możemy skontaktować Cię z firmami Twojej okolicy lub branży.

Kompetencje

Od lat budujemy i stale rozwijamy nasze kompetencje. Współpraca z producentami, statusy partnerskie i masa certyfikacji to ich formalne potwierdzenie. Proponowane przez nas rozwiązania znamy jak własną kieszeń.

Doświadczenie

Klienci podkreślają, że nasze doświadczenie przekłada się na komfort i efektywność ich codziennej pracy. Kto zacznie z nami współpracę, nie marnuje czasu na innych, bo wie, że znalazł partnera godnego zaufania.

Wsparcie

To oczywiście nie oznacza, że wszystko zawsze idzie gładko i bez przeszkód. Pamiętaj jednak, że możesz liczyć na nasze wsparcie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Prawdziwych Partnerów poznaje się w biedzie.

W Fortecy zawsze możesz liczyć na:

Rzetelne informacje

Testy we własnej sieci

Wdrożenie

Konfigurację

Szkolenie

Pomoc w codziennej administracji

Wsparcie techniczne przez cały okres korzystania z naszych rozwiązań

Przyjemną współpracę

Ludzkie podejście do Twoich potrzeb i problemów