Forteca należy do wąskiego grona partnerów Palo Alto Networks

Kompleksowe wsparcie migracyjne

– razem opracujemy i przeprowadzimy proces przejścia ze starego Av na nową technologię. To prostsze niż myślisz!

Profesjonalne wsparcie techniczne

– testy, wdrożenie, szkolenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania licencji.

Gwarancja najniższej ceny

– dobierz i przetestuj z nami Palo Alto CORTEX - wynegocjujemy dla Ciebie cenę, której nikt nie przebije.

Najważniejsze zalety

Dobra współpraca

Masz firewall Palo Alto – CORTEX może z nim współpracować za pośrednictwem serwisu WildFire, zapewniając spójną i skoordynowaną ochronę.

Najwyższy poziom ochrony

– różne techniki detekcji na poszczególnych etapach penetracji, wykrywanie i blokowanie znanych zagrożeń, jak i 0-day malware przez analizę m.in.: zmian w rejestrze, nielegalnych odwołań do pamięci, nietypowych zachowań procesów rezydentnych, czy aktywności systemu wskazujących na zainfekowanie.

Wiodące rozwiązania Palo Alto Networks

New Generation Firewall

Bezpieczeństwo sieci bez kompromisów pełna widoczność i kontrola na poziomie pojedynczej aplikacji czy użytkownika

CORTEX

ATP – skuteczna ochrona endpointów przed 0-day, ransomware, czy złożonymi atakami targetowanymi.

Zapewnij realną ochronę stacji roboczych i serwerów w swojej sieci. Coraz głośniej słychać głosy, że tradycyjne antywirusy, to coś, co mieć trzeba, ale polegać na nich nie można za grosz. Jaka powinna być ochrona endpointów?

Skuteczna

po to ją wdrażamy, przypisujemy zasoby, poświęcamy czas na zarządzanie.

Lekka

bo komputer służy nie tylko do skanowania samego siebie.

Zintegrowana z innymi elementami

ataki są coraz bardziej złożone, taka też musi być obrona. Współpraca poszczególnych elementów systemu bezpieczeństwa to po prostu konieczność.

Palo Alto zapewnia, że Cortex jest nawet czymś więcej niż tylko skutecznym narzędziem. Sztuczna Inteligencja zaprzęgnięta do ciężkiej pracy ma się samodzielnie uczyć, rozwijać, wymieniać informacjami, a to wszystko żeby przewidywać przyszłe wektory ataku a nie jedynie reagować na ataki już znane (czyli taki, których ofiarą ktoś już padł, bo szczęście go zawiodło).
Sztuczna Inteligencja od Palo Alto ma się uczyć również nas, naszej organizacji, naszych potrzeb, nawyków i słabości.

Palo Alto Networks dojrzało, aby połączyć wszystkie swoje narzędzia w ekosystem bezpieczeństwa, w którym, dzięki synergii wynikającej z współpracy, osiągnięte bezpieczeństwo jest wyższe niż suma efektów każdego z narzędzi wykorzystywanego osobno.

Szczegóły znajdziesz na stronie poświęconej rozwiązaniom Palo Alto NetworksZobacz dlaczego Palo Alto Network to właściwa odpowiedź na dzisiejsze zagrożenia.

Odtwórz wideo

85 na 100 największych amerykańskich firm (lista Fortune100) chroni swoje zasoby informatyczne rozwiązaniami Palo Alto Networks!

W 2005 roku firewall’e firmy CheckPoint były uznawane za najlepsze na świecie. Jeden z inżynierów tworzących te rozwiązania – pan Nir Zuk uzmysłowił sobie, że rozwiązania te mają poważną słabość – uniemożliwiały bezpieczne korzystanie z nowych aplikacji, tym samym zmuszając firmy do nieciekawego wyboru – konieczności obniżenia poziomu bezpieczeństwa, lub rezygnacji z aplikacji mogących znacząco podnieść ich produktywność i skuteczność. Nir Zuk postanowił podejść do tematu zupełnie inaczej … i tak powstało Palo Alto Networks. Zrobił to dobrze – dziś to właśnie jego rozwiązania uznawane są za najlepsze firewalle na świecie. Nie można mieć lepszych referencji!