Forteca należy do wąskiego grona partnerów Palo Alto Networks

Kompleksowe wsparcie migracyjne

– razem opracujemy i przeprowadzimy proces przejścia ze starego Av na nową technologię. To prostsze niż myślisz!

Profesjonalne wsparcie techniczne

– testy, wdrożenie, szkolenie, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania licencji.

Gwarancja najniższej ceny

– dobierz i przetestuj z nami Palo Alto TRAPS -wynegocjujemy dla Ciebie cenę, której nikt nie przebije.

Najważniejsze zalety

Dobra współpraca

Masz firewall Palo Alto – TRAPS’y mogą z nim współpracować za pośrednictwem serwisu WildFire, zapewniając spójną i skoordynowaną ochronę.

Najwyższy poziom ochrony

– różne techniki detekcji na poszczególnych etapach penetracji, wykrywanie i blokowanie znanych zagrożeń, jak i 0-day malware przez analizę m.in.: zmian w rejestrze, nielegalnych odwołań do pamięci, nietypowych zachowań procesów rezydentnych, czy aktywności systemu wskazujących na zainfekowanie. „Od kiedy korzystamy z Palo Alto TRAPS liczba infekcji ransomware spadła do zera. ” – C. Chojnacki, CBI Health Group 

Minimalne obciążenie

– bez sygnatur, obciążającej analizy behawioralnej, bez ciągłych aktualizacji. Agent TRAPS: 9MB pakiecie MSI, zużywa do 25MB miejsca na dysku i do 40MB pamięci operacyjne wykorzystanie procesora ~ 0,1%

Pełne wsparcie

już od Win XP, platforma wirtualnych i terminalowych, ICS, SCADA, Bankomatów i POS

Wiodące rozwiązania Palo Alto Networks

New Generation Firewall

Bezpieczeństwo sieci bez kompromisów pełna widoczność i kontrola na poziomie pojedynczej aplikacji czy użytkownika

TRAPS

ATP – skuteczna ochrona endpointów przed 0-day, ransomware, czy złożonymi atakami targetowanymi.

Zapewnij realną ochronę stacji roboczych i serwerów w swojej sieci. Coraz głośniej słychać głosy, że tradycyjne antywirusy, to coś, co mieć trzeba, ale polegać na nich nie można za grosz. Jaka powinna być ochrona endpointów?

Skuteczna

– po to ją wdrażamy, przypisujemy zasoby, poświęcamy czas na zarządzanie.

Lekka

– bo komputer służy nie tylko do skanowania samego siebie.

Zintegrowana z innymi elementami

– ataki są coraz bardziej złożone, taka też musi być obrona. Współpraca poszczególnych elementów systemu bezpieczeństwa to po prostu konieczność.

Nie znasz takiego antywirusa? My też nie…ale znamy TRAPS. Wyróżniony przez ekspertów CRN nagrodą. Mierzymy się codziennie z setkami tysięcy nowego malware’u, atakami 0-day, kodem przygotowanym żeby przejść przez sito skanerów AV dowolnych producentów. Już nikt nie ma wątpliwości, że potrzebne jest zupełnie nowe podejście do ochrony stacji roboczych i serwerów. Palo Alto Networks przygotowało swoją propozycję i zrobiło to tak, że zamiotło malware i konkurencję. Źródłem sukcesu jest koncentracja na naturze zagrożeń i technikach ataków, a nie na samych zagrożeniach. Dzięki takiemu podejściu, nie musimy kolekcjonować i katalogować malware’u. Nie interesują nas aktualizacje sygnatur. Nie marnujesz zasobów na skanowanie i ciągle monitorowanie wszelkich aktywności. TRAPS pozwala nie tylko wykryć i zablokować szkodliwy proces. Potrafi również zebrać informacje umożliwiające analizę śledczą i reverse engineering (źródło, czas, stan pamięci itp). TRAPS pozwala na ochronę systemów, już nie wspieranych, lub bez aktualizacji. System jest też kompatybilny z platformami Windows: XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 oraz Server 2003/2008/2012, platformami wirtualnymi i terminalowymi, ICS, SCADA, Bankomat, POS.

Nie musisz wierzyć nam na słowo: ,,TRAPS zablokował cały malware – zarówno ten znany, jak i nieznany, który wcześniej infekował nasze komputery. Jednocześnie TRAPS rozpoznał nasze aplikacje i pozwolił im na niezaburzone działanie.” – CTO Perez Llorca

Szczegóły znajdziesz na stronie poświęconej rozwiązaniom Palo Alto NetworksZobacz dlaczego Palo Alto Network to właściwa odpowiedź na dzisiejsze zagrożenia.

Odtwórz wideo

85 na 100 największych amerykańskich firm (lista Fortune100) chroni swoje zasoby informatyczne rozwiązaniami Palo Alto Networks!

W 2005 roku firewall’e firmy CheckPoint były uznawane za najlepsze na świecie. Jeden z inżynierów tworzących te rozwiązania – pan Nir Zuk uzmysłowił sobie, że rozwiązania te mają poważną słabość – uniemożliwiały bezpieczne korzystanie z nowych aplikacji, tym samym zmuszając firmy do nieciekawego wyboru – konieczności obniżenia poziomu bezpieczeństwa, lub rezygnacji z aplikacji mogących znacząco podnieść ich produktywność i skuteczność. Nir Zuk postanowił podejść do tematu zupełnie inaczej … i tak powstało Palo Alto Networks. Zrobił to dobrze – dziś to właśnie jego rozwiązania uznawane są za najlepsze firewalle na świecie. Nie można mieć lepszych referencji!