Czerwiec 8, 2016

Arcserve

 

arcserveOd ponad 16 lat firma dostarcza kompleksowe rozwiązania backupu i ochrony danych dla środowisk wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Rozwiązania Arcserve pozwalają na szybkie wygodne i niezawodne odzyskiwanie danych z serwerów i aplikacji.

Architektura Arcserve Unified Data Protection (UDP) to zestaw rozwiązań ochrony danych zarządzanych za pomocą jednej, opartej o przeglądarkę WWW konsoli. W połączeniu z mechanizmami replikacji, funkcjami Disaster Recovery, wysokiej dostępności (HA) i globalnej de-duplikacji, Arcserve tworzy kompletne rozwiązania do ochrony danych. Twoich danych.

  • Backup Danych – zabezpieczenie środowisk fizycznych ,wirtualnych, plikacji i komputerów osobistych
  • Bezpieczeństwo danych – globalna de-duplikacja, archiwizacja na dysku/taśmie/w chmurze
  • Zdalne zarządzanie – bezpieczny dostęp online z dowolnej lokalizacji
 

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez FORTECA SP Z O. O., w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj

665 489 400

kontakt@fortecait.pl