Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów z Fortecy

Od wdrożenia, konfiguracji i codziennej administracji zależy, czy wykorzystasz potencjał kupowanych rozwiązań. Te działania to fundament, na którym zbudować możesz spokojną codzienną pracę, racjonalne wykorzystanie swojego czasu, sukces w postaci osiągnięcia zaplanowanych celów.

Praktyczne podejście

– bo ważne są rezultaty a nie teoria.

Doświadczenie

– setki projektów, wdrożeń, szkoleń – to najlepszy dowód na to, że nasze rozwiązania znamy doskonale i wiemy jak w pełni wykorzystać ich potencjał.

To czego potrzebujesz, tak jak tego oczekujesz

– niezależnie, czy potrzebujesz tylko rady i podpowiedzi, czy też chcesz abyśmy zajęli się codzienną administracją Twoimi rozwiązaniami, możesz na nas liczyć.

Dobór dobrych rozwiązań i narzędzi to tylko połowa sukcesu

Od wdrożenia, konfiguracji i codziennej administracji zależy, czy wykorzystasz potencjał kupowanych rozwiązań. Te działania to fundament, na którym zbudować możesz spokojną codzienną pracę, racjonalne wykorzystanie swojego czasu, sukces w postaci osiągnięcia zaplanowanych celów.

wybrać

to co dla Ciebie najlepsze

wdrożyć

zgodnie z dobrymi praktykami i zaleceniami producenta

skonfigurować

aby osiągnąć pożądany efekt

administrować

poświęcając na to minimum niezbędnego czasu

Możesz liczyć na Fortecę na każdym z tych etapów

Dobór rozwiązań

To nasz chleb powszedni – powiedz nam co chcesz osiągnąć, lub jaki problem chcesz rozwiązać. Z naszą pomocą szybko i sprawnie dobierzemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Podpowiemy którym rozwiązaniom i producentom warto się przyjrzeć, a na które nie warto marnować czasu, oczywiście powiemy Ci również dlaczego.

Testy/weryfikacja

Odpowiednia konfiguracja, testy weryfikujące funkcjonalność i  wydajność – dzięki temu zyskujesz pewność, że kupujesz rozwiązania, które będą robić to, czego od nich oczekujesz. Wiemy na co zwrócić uwagę, znamy mocne i słabsze strony ofertowanych przez nas rozwiązań. Testując z Fortecą masz pewność, że wyboru będziesz dokonywał z kompletem niezbędnych informacji.

Wdrożenia

Od asysty, przez pełne wdrożenie, do wdrożenia szkoleniowego – zrobimy to tak, jak Tobie będzie najwygodniej.

Szkolenia

Jeśli potrzebujesz certyfikat producenta potwierdzający wiedzę i umiejętności zdobyte w czasie szkolenia – powiemy Ci w jaki sposób to zrobić, oraz pomożemy Ci się przygotować.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu praktycznych umiejętności i wiedzy, która umożliwi Ci maksymalne wykorzystanie potencjału Twoich narzędzi – przygotujemy indywidualne szkolenie szyte pod Twoje oczekiwania. Zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym, zawsze z bardzo praktycznym podejściem.

Wsparcie techniczne

Przez cały okres wykorzystywania kupionych w Fortecy rozwiązań. Prawdziwego partnera poznaje się w biedzie. Jeśli coś pójdzie nie po Twoje myśli, pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, kompetencje i doświadczenie. Możesz na nas polegać.

Audyty

Chcesz aby ekspert pomógł Ci ustalić w jakim miejscu jesteś dziś, oraz jak powinno to wyglądać, żebyś miał pewność, że Twoje zadania możesz realizować zgodnie z wytyczonymi celami? 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Audyty z Fortecą:

 • Bezpieczeństwa
  – sieci zewnętrznej oraz wewnętrznej
  – oprogramowania i infrastruktury
  – aplikacji
 • Ochrony danych osobowych (RODO)
 • Legalności oprogramowania
 • Tworzenie i zarządzanie polityką bezpieczeństwa

Forteca, to także usługi

FAZaaS by forteca

FAZaaS by Forteca to usługa dedykowana dla klientów posiadających technologię Fortinet którzy chcą dołożyć do swojego środowiska warstwę przechowywania oraz analizowania logów za pośrednictwem dedykowanego narzędzia producenta.

Usługa jest hostowana na terenie data center znajdującego się w Polsce i utrzymywana w pełni przez zespół certyfikowanych specjalistów firmy Forteca.

W ramach usługi klient otrzymuje dostęp do swojego dedykowanego ADOM’a o wybranych parametrach zgodnych z wybranym pakietem, usługę wdrożenia oraz support w trakcie użytkowania.

Technologia FAZ w odróżnieniu od raportowania na urządzeniach FortiGate oraz technologii FortiCloud pozwala na konfigurację:

 • zakresu logowanych wydarzeń
 • formatu oraz zawartości raportów
 • formatu pliku raportów (PDF, XML, etc. )
 • zarządzania zdarzeniami (event handler)