Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów z Fortecy

Praktyczne podejście

– bo ważne są rezultaty a nie teoria.

Doświadczenie

– setki projektów, wdrożeń, szkoleń – to najlepszy dowód na to, że nasze rozwiązania znamy doskonale i wiemy jak w pełni wykorzystać ich potencjał.

To czego potrzebujesz, tak jak tego oczekujesz

– niezależnie, czy potrzebujesz tylko rady i podpowiedzi, czy też chcesz abyśmy zajęli się codzienną administracją Twoimi rozwiązaniami, możesz na nas liczyć.

Dobór dobrych rozwiązań i narzędzi to tylko połowa sukcesu

Od wdrożenia, konfiguracji i codziennej administracji zależy, czy wykorzystasz potencjał kupowanych rozwiązań. Te działania to fundament, na którym zbudować możesz spokojną codzienną pracę, racjonalne wykorzystanie swojego czasu, sukces w postaci osiągnięcia zaplanowanych celów.

wybrać

– to co dla Ceibie najlepsze

wdrożyć

– zgodnie z dobrymi praktykami i zaleceniami producenta

skonfigurować

– aby osiągnąć pożądany efekt

administrować

– poświęcając na to nimimum niezbędnego czasu

Możesz liczyć na Fortecę na każdym z tych etapów

Dobór rozwiązań

To nasz chleb powszedni – powiedz nam co chcesz osiągnąć, lub jaki problem chcesz rozwiązać. Z naszą pomocą szybko i sprawnie dobierzemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Podpowiemy którym rozwiązaniom i producentom warto się przyjrzeć, a na które nie warto marnować czasu, oczywiście powiemy Ci również dlaczego.

Testy/weryfikacja

Odpowiednia konfiguracja, testy weryfikujące funkcjonalność i  wydajność – dzięki temu zyskujesz pewność, że kupujesz rozwiązania, które będą robić to, czego od nich oczekujesz. Wiemy na co zwrócić uwagę, znamy mocne i słabsze strony ofertowanych przez nas rozwiązań. Testując z Fortecą masz pewność, że wyboru będziesz dokonywał z kompletem niezbędnych informacji.

Wdrożenia

Od asysty, przez pełne wdrożenie, do wdrożenia szkoleniowego – zrobimy to tak, jak Tobie będzie najwygodniej.

 Szkolenia

Jeśli potrzebujesz certyfikat producenta potwierdzający wiedzę i umiejętności zdobyte w czasie szkolenia – powiemy Ci w jaki sposób to zrobić, oraz pomożemy Ci się przygotować.

Jeśli zależy Ci na zdobyciu praktycznych umiejętności i wiedzy, która umożliwi Ci maksymalne wykorzystanie potencjału Twoich narzędzi – przygotujemy indywidualne szkolenie szyte pod Twoje oczekiwania. Zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym, zawsze z bardzo praktycznym podejściem.

Wsparcie techniczne

Przez cały okres wykorzystywania kupionych w Fortecy rozwiązań. Prawdziwego partnera poznaje się w bierze. Jeśli coś pójdzie nie po Twoje myśli, pamiętaj, że jesteśmy z Tobą. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie, kompetencje i doświadczenie. Możesz na nas polegać.

Audyty

Chcesz aby ekspert pomógł Ci ustalić w jakim miejscu jesteś dziś, oraz jak powinno to wyglądać, żebyś miał pewność, że Twoje zadania możesz realizować zgodnie z wytyczonymi celami? 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Audyty z Fortecą:

  • Bezpieczeństwa
    – sieci zewnętrznej oraz wewnętrznej
    – oprogramowania i infrastruktury
    – aplikacji
  • Ochrony danych osobowych (RODO)
  • Legalności oprogramowania
  • Tworzenie i zarządzanie polityką bezpieczeństwa